Szczegóły:

Sprawdzony biuro rachunkowo księgowe z Wrocławia:
biuro rachunkowe wrocław
Baza osrodków SPA
www.spaplaneta.com.pl ośrodki spa
Proste przepisy z kuchni chińskiej:
www.ewelosa.pl kuchnia chińska
Poradnia psychologiczna w Białysmtoku:
ATEST psycholog Białystok

Formularz kontaktowy:

Wiadomość:


Pielęgnacja skóry głowy

Chyba nikomu nie trzeba mówić, że pielęgnacja skóry głowy jest równie ważna przy pielęgnacji włosów. Tak by się mogło wydawać. W rzeczywistości dbanie o włosy polega u większości osób na dbaniu o same włosy. Nie ma w tym może nic dziwnego, bo przecież to właśnie na zdrowych i ładnie wyglądających włosach szczególnie nam zależy.

Zaopatrzamy się w profesjonalne kosmetyki do włosów, chodzimy do fryzjera i wydaje się nam, że to wystarczy by nasze włosy były zdrowe i piękne. W większości przypadków to nawet wystarcza by osiągnąć ten cel. Zapominamy, że włosy najwięcej minerałów i substancji odżywczych czerpią z cebulek, które są w skórze głowy.

Jeżeli kupujemy odpowiednie szampony i odżywki to nawet udaje się nam utrzymać naszą skórę głowy w odpowiedniej formie. Są jednak sytuacje, że to nie wystarcza i mimo odpowiednich kosmetyków jakie stosujemy, nie udaje się nam utrzymać włosów w odpowiedniej formie.

Dlatego powinniśmy się udać albo do dermatologa, albo do fryzjera, który pozwoli nam dobrać najbardziej odpowiednie kosmetyki, nie tylko do pielęgnacji naszych włosów, ale i odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy. To pozwoli nam zadbać o nasze włosy kompleksowo.
Copyright © 2012 zdrowie.